Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie blisko morza

kołobrzeski, Kołobrzeg, Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego

420 000 PLN

Offer number24548
Transaction typeSale
Price420 000 PLN
Total area45.11 m2
Price per m29 310,57 PLN / m2
Rooms2
Floor2/4
Rent715
Year built1965
Commercial conditionvery good
Finishing standardvery good
Buiiding typeblock of flats
Marketsecondary
Staircaseclean
Building materialbrick
Ownership formownership
Audibilityquiet
Kitchenkitchenette
Bathroomwith wc
WindowsPCV
Flooringboards
Wallssliding surface
Height244
Number of phone lines.1
Internet connectionNeostrada
Balcony typeyes
Parking typestreet
Wyposażeniefurniture, oven, fridge, tv, stove, dishwasher
Heatingcentral - city
Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie blisko morza (kołobrzeski, Kołobrzeg, Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego)

Z przyjemnością prezentuję Państwu to urokliwe 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,11 m2, położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku. To doskonała okazja dla tych, którzy marzą o własnym, komfortowym lokum w jednym z najbardziej pożądanych miejsc w Kołobrzegu.

Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz drugiego, dziennego pokoju. Łazienka z WC jest funkcjonalna i przyjemnie urządzona. Warto również podkreślić, że mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie technicznym, co oznacza, że nowy właściciel będzie mógł od razu cieszyć się komfortem i funkcjonalnością tej nieruchomości. Zostało gruntownie wyremontowane w 2019 roku.

Jednym z niewątpliwych atutów jest balkon skierowany na stronę zachodnią, z którego rozpościera się piękny widok na rzekę Parsętę oraz na Most Portowy, który nocą jest kolorowo podświetlony.

Mieszkanie usytuowane jest w niskiej zabudowie, blisko kołobrzeskiej starówki. Do portu jachtowego jest zaledwie 500 m, a morze i kołobrzeskie molo znajduje się zaledwie 1,5 km od nieruchomości. Bezpośrednie sąsiedztwo ścisłego centrum miasta zapewnia dostęp do pełnej gamy usług, sklepów, restauracji i rozrywki. Nieopodal mieszkania znajduje się przepiękny park nadmorski, idealne miejsce na relaksujące spacery, a tuż za nim rozciąga się morze z pięknymi plażami.

Mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń:
- przestronnego pokoju o powierzchni ok. 21 m2, z wyjściem na balkon o pow. 3,5 m2,
- pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 20 m2,
- łazienki z WC o powierzchni ok. 4 m2,

Do mieszkania przynależy również piwnica o powierzchni około 4 m2, co zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania.

To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i doskonale nadaje się zarówno jako miejsce stałego zamieszkania, jak i jako inwestycja o wysokim potencjale wynajmu.

Czynsz do wspólnoty mieszkaniowej: 715 zł miesięcznie (z zaliczką na centralne ogrzewanie, eksploatację, zużycie wody, odprowadzenie ścieków, wywóz śmieci).
Ciepła woda jest podgrzewana z piecyka gazowego umiejscowionego w łazience.
Nieruchomość posiada urządzoną księgę wieczystą i jest przedmiotem pełnej własności wraz z udziałem w prawie własności gruntu.

Biuro pobiera wynagrodzenie za czynności związane z nabyciem nieruchomości.
Oferta na wyłączność.

Zainteresowanych serdecznie zapraszam do kontaktu.


Przedstawione informacje nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Dane dotyczące nieruchomości oparte są na informacjach uzyskanych od właściciela nieruchomości i mogą różniċ się od stanu faktycznego. Podane ceny i czynsze mogą ulec zmianie. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości. Zapraszamy !
Sent from IMO for real estate brokers.
Information
Internet Basement Gas Intercom
kołobrzeski, Kołobrzeg, Śródmieście, Al. I Armii Wojska Polskiego

Contact an angent